** Hotel Koruna /ubytovanie Roudnice nad Labem

Hotel Roudnice nad Labem Koruna
 
Ubytovanie v Českej republike : Hotel Koruna je situovaný v kľudnej časti mesta Roudnice nad Labem a pritom je od centra vzdialený len asi 300 m. Ponúka veľmi pohodlné a cenovo výhodné ubytovanie. Hotel bol v roku 2005 zrekonštruovaný a zmodernizovaný tak, aby jeho štýl zodpovedal ubytovaniu európskeho štandardu.

Roudnice nad Labem hotel Koruna ubytovanie :
Kapacita hotela je 63 lôžok. Izby sú na každom poschodí inak vybavené, čomu zodpovedajú aj ceny. Celkom tri varianty ubytovania - dvoj a trojlôžkové izby hotelového typu. Dvoch, troch a štvorpostelové apartmány v najvyššom poschodí hotela. V prvom podlaží sú izby mládežníckeho hotela, ktoré vyhovujú potrebám cyklistov alebo hosťom, ktorí sa ubytujú len na jednu noc a nechcú platiť za vybavenie, ktoré nevyužijú. Tieto izby turistického typu sú dvoj až šesťlôžkové.

Hotel Koruna Roudnice nad Labem reštaurácia :
V prízemí hotela je štýlová pizzeria, ktorá slúži aj ako miesto pre podávanie raňajok. Otváracia doba: Po - Pi 11:00 - 23:00 hod, So 11:00 - 24:00 hod, Ne 11:00 - 22:00 hod. V hoteli je aj bar v tradičnom írskom štýle, otvorené Po - Pi 19:00 - 24:00 hod, So 19:00 - 2:00 hod, Ne 19:00 - 23:00 hod. Ako pozornosť pre hostí hotela je pripravená zľava na stravovanie v hotelovej reštaurácii.

Hotel Koruna hotelové služby :
Personál hotela sa snaží hosťom zabezpečiť čo najväčší komfort a tak stále zlepšujú kvalitu poskytovaných služieb. Hostia majú neobmedzený prístup k internetu a zamestnanci sú ochotní pomôcť s vyhľadaním a poskytnutím potrebných informácií. Na recepcii aj na každej izbe sú k dispozícii informácie o okolí Roudnice, typy na výlety alebo o vybraných centrách pre využitie voľného času (napríklad športové kluby, fitness centrá, plavecké bazény a reštaurácie).

Prijímané sú všetky bežné typy platobných kariet. Parkovanie pre osobné automobily i autobusy je možné pred hotelom, tento priestor je monitorovaný kamerovým systémom hotela.

Roudnice nad Labem Turistika v okolí :
Praha leží od Roudnice nad Labem necelých 50 km - v blízkosti diaľnice D8 Praha - Teplice - Drážďany (Exit 29, Roudnice nad Labem). Táto lokalita je veľmi obľúbená nielen pre blízkosť Prahe, ale aj kvôli nádherným pamiatkam a prírode v okolí. Okolie je ideálne pre prevádzkovanie turistiky a cykloturistiky. Na rieke Labe a vo vybraných lokalitách je možnosť rybárčenia. Priamo v Roudnici môžete navštíviť Lobkowiczký zámok. Neďaleko pamätník Terezín, hora Říp, České stredohorie.
Hotel Roudnice nad Labem Koruna - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Roudnice nad Labem Koruna - hotel má reštauráciuHotel Roudnice nad Labem Koruna - možnosť pripojenia na internetHotel Roudnice nad Labem Koruna - k dispozícii letná terasaHotel Roudnice nad Labem Koruna - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Roudnice nad Labem Koruna - akceptuje creditné karty VISAHotel Roudnice nad Labem Koruna - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Roudnice nad Labem Koruna - akceptuje creditné karty JCBHotel Roudnice nad Labem Koruna - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Roudnice nad Labem Koruna - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Roudnice nad Labem Koruna - Iybz sú vybavené televízoromHotel Roudnice nad Labem Koruna - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Roudnice nad Labem Koruna - Izby s vlastnou toaletou